mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Expander super

link this post Dodano w 01.12.2009
Doradca wybrał mi bank o najnizszej marży, a na dodatek z możliwością spłaty we frankach. Było to dawno, gdy wiąkszość banków tolerowała jedynie zł.
Tatajozek
link this post Dodano w 08.12.2009
Też jestem zadowolony z tego, że polecił mi Kredyt Bank.
Niestety mam niesmak, gdyż parę miesięcy temu zaproponowali mi zdzierskie ubezpieczenie na życie w AXA (fundusz parasolowy). Gdybym nie przeczytał dokładnie regulaminu, to nieźle bym się wkopał.
link this post Dodano w 02.03.2010
Mnie też dobrze doradzili. Nikt wśród moich znajomych nie ma takich warunków kredytowych. Jestem BARDZO zadowolony.
Ale oczywiście trzeba uważać bo za nas myśleć ani spłacać nie będą.
Oczywiście polecam każdemu.
link this post Dodano w 17.03.2010
!!!!NIE POLECAM!!!!!
A mnie chcieli zrobić w balona.... we Wrocławiu 5 lat temu.
Generalnie rzecz biorąc osoba, która mnie obsługiwała próbowała mi wcisnąć kredyt, na którym by miała największą marżę, a nie taki, jaki mnie interesował. Poniżej szczegółowa historia. Generalnie jestem sceptycznie nastawiony do firm doradczych bo uważam, że firmy doradcze bardziej będą dbały o własny interes niż klienta.

Brałem kredyt na mieszkanie i kobieta zaproponowała mi BPH, ale ja powiedziałem jej, że jestem zainteresowany kredytem w Multibanku. Nie bardzo wyrażała zainteresowanie dowiedzeniem się cokolwiek na temat kredytu w Multibanku. Sam wynegocjowałem warunki osobiście w Multibanku, ale zdecydowałem się na pozostawienie załatwiania formalności Expanderowi i to był mój błąd. Kobieta z Expandera powiedziała mi, że złożyła wniosek. Czekałem więc na decyzję o przyznaniu kredytu uspokajany, że wszystko jest na dobrej drodze. Gdy było coraz bliżej terminu wpłaty pieniędzy a decyzji z Multibanku nie było, moja pani "doradczyni" wspaniałomyślnie zaproponowała, że załatwi mi kredyt w BPHu w 3 dni jednocześnie dając numer telefonu do "polecanego" rzeczoznawcy do wyceny nieruchomości, która był potrzebna do uzyskania kredytu. Wziąłem sprawę w swoje ręcę i okazało się, że w Multibanku nadal czekali na moje ośwadczenie o sposobie wydania kwoty kredytu na wykończenie mieszkania, o którym szanowna pani z Expander nie raczyła mnie poinformować. Skończyło się na tym, że musiałem sam załatwiać przesunięcie o miesiąc wpłaty u dewelopera i sam załatwić resztę formalności w banku.

!!!!NIE POLECAM!!!!!
link this post Dodano w 24.08.2010

Ktoś tam napisał, że chceli go zrobić w balona, a mnie niestety zrobili "bydlaki", sorry za wyrażenie! Chodzi o expander w Szczecinie na czele z niejakim oszustem pseudo doradzą panem Krzysztofem - nie będę już podawał nazwiska. Jedyne na czym mu zależało to to żeby wcisnąć mi do umowy mnóstwo różnych wcale niepotrzebnych doubezpieczeń gdy zorientował się, że w 100% zdaliśmy się z żoną na niego jeśli chodzi o analizę umowy z bankiem. Dzisiaj od samego doradzcy tegoż banku dowiaduję się, że w 2008 roku była moda wśród pseudo doradzców kociego expandera, żeby wciskać na maxa takie pakiety bo od tego mieli największe prowizje. Zamydlił tylko oczy tym, że wynegocjował po wielkich bojach z bankiem że wcześniejsza spłata będzie bez opłat. Ale cała reszta mnie pogrążyła na maxa! teraz się z tego powoli wyplątuję.

EXPANDER to KICHA na MAXA!!! nie polecam albo przynajmniej radzę ani na ząb nie poczuć się tak, że agent działa w twoim dobrze pojętym interesie i kontrolować go na każdym najdrobniejszym kroku bo oszuka bez mydła jak tylko będzie miał okazję!

Pisałem nawet w tej sprawie oficjalną skargę i reklamację na tego gostka do centrali expandera. I co? myślicie że była jakaś reakcja? Jeśi tak ? to się mylicie! NIC - zero reakcji!!!

The author has edited this post (w 24.08.2010)
link this post Dodano w 15.12.2011

Niestety nas także Ekspander w 2009 zrobił w balona, w warszawie koło Arkadii doradca mówił, że załatwia najtańszy kredyt i wyliczał franki(kursy po cenie w kantorach i tak dalej) ale nie powiedział, że banki naliczają swoją cenę, myślicie że nie wiedzieli o tym? Krótko mówiąc jak sam nie załatwisz to nici z reszty.

• Statystyki: 6 Posty | 8567 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

• Szukaj:

• Nazwa serwisu

kupfranki.pl
    inicjatywa społeczna

• Właściciel serwisu

rafal_lyczek