mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Pozew zbiorowy

link this post Dodano w 05.02.2015
Czy ktoś rozważa pozew przeciwko tej firmie lub konkretnemu doradcy? Ja w tej chwili wiem, że wykazałem się ogromną naiwnością i bezpodstawnym zaufaniem do nich. Myślałem, że dopasują mi rozwiązanie kredytowe tak żeby wszyscy byli zadowoleni, a tu klops... Nie podejrzewałem nawet, że to nieuczciwi pośrednicy... Wiecie chyba jak do dziś się reklamują? „Open Finance to profesjonalni doradcy finansowi”. Tacy profesjonalni, że odradzili mi kredyt w PLN, a dalej wiecie co było.

Dodatkowo doradca zmanipulował mnie jeszcze dwa razy:
- wciskając polisolokatę, która miała być zapewnić spłatę kredytu już po 15 latach (taki piękny wykres pokazywał i mówił że inaczej być nie może, że to pewny zysk)
- podając do podpisania aneks i sugerując że nie trzeba nawet czytać, bo chodzi o umożliwienie spłaty po średnim, a zapisy to tylko dostosowanie się do rekomendacji SI i im ich więcej tym lepiej dla mnie

Przyznaje – zrobiłem wielką głupotę podpisując wszystko co mi podsuwał, ale na każdą moją wątpliwość miał przygotowaną wyczerpującą odpowiedź i tym bardziej mu ufałem.

• Statystyki: 1 Posty | 7 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

• Szukaj:

• Nazwa serwisu

kupfranki.pl
    inicjatywa społeczna

• Właściciel serwisu

rafal_lyczek