mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Mini%

link this post Dodano w 08.02.2015

Witam,

Chciałem rozpocząć temat aneksów mini% w Noble Banku. Ktoś to podpisał, i udało mu się z tego wyjść?

Zgodnie z oceną prawnika- aneks narusza zasady uczciwości Banku wobec klienta i zasady anatocyzmu.

Można także powoływac sie na błąd.

Czekam na wasze opinie i wpisy.

link this post Dodano w 09.02.2015
Kancelaria Wierzbowski Eversheds prowadzila sprawe przeciwko Getin o ten wlasnie aneks i doszlo do ugody. Getin nie podal do wiadomosci co zaproponowali klientom. Ja mam aneks mini splata -nbp i nie wiem czy to jest to samo ale z tego co czytalam o mini splacie to chyba tak. Byloby dobrze zorganizowac pozew zbiorowy, ale czy ktos jeszcze ma taki aneks? Ta grupa z Eversheds liczyla 28 osob i do rozprawy nie doszlo.
link this post Dodano w 09.02.2015

Aneks mini% polegał na tym, że bank obniżał z tego co pamiętam to co sie spłacało do 1% z odsetek a potem te odsetki których sie nie spłacało doliczał do salda i znowu naliczał od nich odsetki.

Mi w tym aneksie podnieśli także, nie wiadomo dlaczego marże! Oczywiście "doradca" nie poinformował mnie o tym fakcie.

O wierzbowskim wiem, ale oni sie nie podejmują walki z getinem już teraz (pytałem) i nie udzielają żadnych informacji na ten temat. Takze nikt z tej grupy nie moze sie chyba wypowiadać, bo w ugodzie mają za to kary.

Jak zbierze sie wieksza grupa osób wrobionych w ten aneks a także w aneks "spłata po średnim NBP" to chętnie podejme się działania jako przedstawiciel grupy.

link this post Dodano w 10.02.2015

Ja jestem zainteresowany. Mialem 2 kredyty w GNB z aneksami mini ratka czy mini%.

Ostatecznie, nauka duzo mnie kosztowala - frycowe trzeba placic, od tego czasu zwracam wieksza uwaga na to co podpisuje i jestem berdziej krytyczny w ocenach, nie dajac sie zwiesc zewnetrzna powloka zawsze pelna lukru.

Niemniej, duzo mnie to kosztowalo i czuje sie oszukany. Nie wiedzialem o tym pozwie 28 osob. Gdybym wiedzial to na pewno bym przystapil. Jestem ZAINTERESOWANY wytoczeniem sprawy bankowi i odzyskaniem tego co uzyskali z oszukania mnie. W razie konkretow/informacji prosze o kontakt.

link this post Dodano w 07.04.2017

Witam

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze czasami przebywa i czyta oraz pisze tutaj coś, ale ...

Niedawno wystąpiłem do sądu przeciw NBnkowi głównie z tej przyczyny tj. aneklsu Mini%. Narazie czekam na pierwszą rozprawę. Jeśli jest ktoś zainteresowany tokiemk sprawy to niech się odezwie na pocztę karter27@wp.pl to ja będę pisał jak przebiega

Pozdrawiam

• Statystyki: 5 Posty | 17 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

• Szukaj:

• Nazwa serwisu

kupfranki.pl
    inicjatywa społeczna

• Właściciel serwisu