mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Dobra zmiana wg PiS - 15.01.2016 1 CHF = 4,10 PLN

link this post Dodano w 08.12.2017
No i mamy kolejną "dobrą zmianę" z bankstera na premiera.
link this post Dodano w 08.01.2018
Ferenc_Jozsef:

http://businessinsider.com.pl/finanse/losy-frankowiczow-zalezec-beda-teraz-od-stanu-polskiej-gospodarki/4rm51sc

Jeśli kurs CHF ma zależeć od stanu gospodarki wg tzw. Dobrej Zmiany - to czarno to widzę....

Bez żadnej złośliwości: chciałem zapytac jak sprawę widzisz teraz? To jakiś większy trend spadkowy (tak twierdzą w dzisiejszej prasie) czy krótkotrwała spekulacja?

Niby w wieloletniej perspektywie frank zawsze drożeje tak jak złoto, ale kiedy będzie dobry czas, żeby się zaopatrzyć w pewną ilość waluty?

link this post Dodano w 19.04.2018

Dobra zminana wg PIS  19.04.2018 1 CHF = 3,47 PLN.

Jak frank zaczyna spadać to na forum cisza?

link this post Dodano w 20.04.2018
Cisza, bo wszyscy już działają. Koniec gadania, przyszła pora na kancelarie
link this post Dodano 4 dni temu
Kurs 3,47 to był epizod. Dokupiłem wówczas sporo franków na kolejne raty - tak do końca roku. Kupuję nadal, choć w dużo mniejszych ilościach i systematycznie nadpłacam kredyt. Dziś frank już jest po 3,63 i rośnie. Może za jakiś czas znowu spadnie. Oby. Myślę, że ani wcześniejszy spadek, ani obecny wzrost CHF nie wynikają ze starań Andrzeja D. czy Prezesa i Sekty, która wypromowała Adriana. A tak przy okazji nasuwa się refleksja - właśnie mijają 3 lata od wyborów w 2015 roku, co w tym czasie zostało spełnione z obietnic ówczesnego kandydata, a obecnego rezydenta pałacu namiestnikowskiego? ..... odpowiedzcie sobie sami, proszę tylko nie piszcie, "że przez osiem lat rządów platformy......." - to nie robi już wrażenia. Politykom już dawno nie wierzę, marnie oceniam tych od ośmiorniczek, a jeszcze marniej tych co najchętniej konsumują grube SUMY.
link this post Dodano wczoraj

deutschefranek - z rozżaleniem, ale muszę przyznać Ci rację. Na swoją obronę mam tylko to, że jedna strona nie oferowała nic a druga oferowała coś, ale jak widać jednak oszukiwała. Na pytanie co by było gdyby wynik wyborów był o 180 stopni inny już sobie nie odpowiemy, ale chyba też nie masz złudzeń, że nasz los odmieniłby się na lepsze. Kolejna afera, tym razem z getBack pokazuje, że chyba na banksterkę nie ma w tym kraju mocnych, kto by nie rządził.

• Statystyki: 126 Posty | 488 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

• Szukaj:

• Nazwa serwisu

kupfranki.pl
    inicjatywa społeczna

• Właściciel serwisu

rafal_lyczek