mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Pomyłka kantoru

link this post Dodano w 09.08.2017
Witam, kantor internetowy pomylił się i na konto techniczne banku zrobił przelew większy niż kupowaliśmy Kontaktowali się z nami ale nie wiemy jak tutaj pomóc. Nie mamy pieniędzy aby odkupić ta sume i nie mamy jak zrobić przelew powrotny z konta technicznego. Mieliście podobna sytuacje? Czy zostawić to do wyjaśnienia na linii kantor - bank? Martwi mnie bo nie mamy żadnego aneksu i nie chcemy takowego podpisywać na spłatę we frankach. Chcemy być w porządku do kantoru ale taka suma nas przerasta i moglibyśmy odkupić w kilku transzach. Macie pomysł jak to rozwiązać? Pozdrawiam
link this post Dodano w 09.08.2017

Martaro, nadwyżka będzie w tej chwili na rachunku technicznym widoczna jako nadpłata. W kolejnych miesiącach bank będzie po trochu zabierał na poczet kolejnych wymagalnych rat.

Powinni się też z Wami skontaktować, żeby się zapytać, czy na Wasz wniosek nie preznaczyć kwoty nadpłaty na wcześniejsą spłatę kwoty kredytu.

Na moje, z DB powinien rozmawiać kantor,a wy dajecie bankowi zgodę poświadczoną dysponowanie określoną kwotą. Bez współpracy z bankiem się nie obejdzi.
Nie miałem nigdy wcześniej do czynienia z podpbbnym przepadkiem.

• Statystyki: 2 Posty | 3 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

• Szukaj:

• Nazwa serwisu

kupfranki.pl
    inicjatywa społeczna

• Właściciel serwisu

rafal_lyczek