mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Audycja w TV Trwam

link this post Dodano w 15.10.2017

https://www.youtube.com/watch

Świeżytkie, co najmniej  5 miejsc, w których są przeklamania i niedomowienia w temacie CHF.
W taki sposob robi się ludziom wodę z mozgu.

Istna hatakumba

The author has edited this post (w 15.10.2017)
link this post Dodano w 02.11.2017

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/forex-kontrakty-cfd-inwestowanie-w-debiuty,179,0,2383283.html

Proszę Pana o przeczytanie tego artykułu, może Pan zrozumie w jaki sposób w Polsce prowadzi się biznes. Kredyty w walutach to bardziej złożony problem ponieważ kredyty były udzielane prawnie ale zachowanie sprzedających te kredyty niczym nie różniło się od tych które są w Polskich "kotłowniach".

A KNF czysto dziadowska instytucja. Także niech się Pan nie dziwi że Polacy mają takie spojrzenie na całą sprawę w kwsti CHF.

Pozdrawiam.

Reportaż money.pl: Warszawskie "kotłownie". Wyciągną ostatni grosz od inwalidy i wyśmieją straty klientów

The author has edited this post (w 02.11.2017)
link this post Dodano w 17.11.2017

Panie Tufus:

- jakiegoś związku z programem o CHF w TV Trwam nie widzę.

- prosżę nie inwestować u naciągaczy.
Osobiście kieruję się w życiu dewizą Warrene Buffeta, który nie inwestuje w to czego nie rozumie.
Pewnie nie będę nigdy milionerem, ale też poprzez ostrożność nie będę cierpiał z powodu naciągaczy.
Wszystkim doradzam omijanie Getin Banku szerokim łuiem i asertywność.

A osoby, które umożlliwiają robienie takich biznesów jak opisano w artykule - nie byłyby poszkodowane gdyby
- czytały co podpisują i miałyby jakąkolwiek wiedzę ekonomiczną  - vide zasada Buffetta - nie rozumiesz - trzymaj się z daleka
- nie były zachłanne na wysokie zyski, które nie są możliwe do osiągnięcia racjonalnymi i etycznymi sposobami.
Jeśli stopy procentowe banku centralnego wynoszą -0,1%, to jaka lokata wygląda bardziej wiarygodnie: 0,01% w skali roku, albo 15%? Jeśli ktoś nie myśli inwestując, a podpisując oświadczenie dyrektywy MIFID, albo nie wiedząc może nawet, że coś takiego jest, inwestuje kupę szmalu - sorry Winnetou.

Ja nie jestem Matką Teresą, świata nie zbawię.
I tyle w temacie.

Jeżeli ktoś ma ochotę walczyć z naciągaczami - niech zgłosi do prokuratury.
I tak nic nie zwalczy, bo tam jest większość ekonomicznych dyletantow  - vide sprawa Amber Gold.
Taki - typowy przekrój polskiego społeczeństwa.
Ja powiedziałem, że Amber Gold padnie już w maju, bo to kupy nie trzymało. Padło 3 miesiące później. Ale nie miałem i nie mam nada problemu, bo w AG nie zainwestowałem.
W certyfikaty na złoto, do których mocno przekonywano mnie, że to jedyny środek utrzymania wartości ieniądza w czasie, mówiąc bardzo dużo o czasach przed Bretton Woods itp- też nie zainwestowałem - i dobrze:-)

Podobna sprawa z kredytem - powinienem pzemyśleć czego bym chciał, a nie brać tego, co mi wciskają na chama.

The author has edited this post (w 17.11.2017)
  • Statystyki: 3 Posty | 2 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

• Szukaj:

• Nazwa serwisu

kupfranki.pl
    inicjatywa społeczna

• Właściciel serwisu

rafal_lyczek