mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Rusza inicjatywa społeczna KupFranki.pl

link this post Dodano w 07.02.2009
Zarejestruj się i poprzyj ideę stworzenia bezpłatnego serwisu aukcyjnego umożliwiającego bezgotówkowy zakup franków online, po najniższej oferowanej cenie.

Naszym wspólnym atutem w negocjacjach z bankami będzie zbiorcza, zadeklarowana w procesie rejestracji w serwisie KupFranki.pl skala naszych potrzeb zakupowych CHF, niezbędna do comiesięcznej, bezpośredniej obsługi naszych kredytów.
link this post Dodano w 11.02.2009
Witam
Może coś z tego będzie...
Trzeba przede wszystkim załatwić jakieś tanie źródło kupna, bo banki stosują lichwiarskie ceny.
Podajcie proszę kwoty we frankach nie w złotówkach podczas rejestracji. BEZ PRZECINKÓW CZY KROPEK.
The author has edited this post (w 11.02.2009)
Widzę że zaczyna nas przybywać troszkę .
Jak na dwa dni to już coś!!!
Tak dalej
Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.
My będziemy się podnosić dopóki wszyscy NIE UPADNIEMY!
Dobra myśl.Zdecydowanie do przodu. Patrzenie i zgrzytanie zębami - "jaki to ten frank drogi" nic nam nie da.
Zachęcam do promocji inicjatywy wsród znajomych spłacajacych w CHF, im nas więcej, tym nasze karty mocniejsze...
The author has edited this post (w 12.02.2009)
link this post Dodano w 12.02.2009
Witam wszystkich
Inicjatywa bardzo cenna. Ja już od dwóch miesięcy zastanawiałam się i zbierałam info na temat spłaty mojego kredytu we frankach. Kupno tej waluty w kantorach odpada z przyczyn oczywistych: nie tylko ja wpadnę na ten genialny sposób i już, podejrzewam , w pierwszym miesiącu realizacji tego pomysłu (tzn. zakupu franków ), kolejki powrócą, jak za dawnych czasów , a w następnych miesiącach frank zwyżkuje w kantorach tak znacznie, że nie bardzo to wszystko bedzie miało sens...
POzostał zakup waluty w bankach, ale to chyba mało prawdopodobne , aby pojedynczym klientom udawało się to przez ...dziesiąt lat.
Rozmawiałam już z moim bankiem na ten temat i mój doradca powiedział, żeby wstrzymać się z taką decyzją do lipca, kiedy to na stronie www banku ukaże się oficjalna informacja na ten temat. A więc wnioskować można, że wówczas bank nie będzie mógł odmówić takiego sposobu spłaty kredytu i przygotuje się(albo i nie...) technicznie na tę zmianę.
Warto i trzeba propagować tę inicjatywę, bo z całą pewnością może przynieść tylko zysk i oszczędności dla naszych mocno nadwyrężonych ostatnio portfeli.
POzdrawiam "towarzyszy niedoli"(niestety w naszym kraju jeszcze bardzo długo kredyty z racji ich niemalże lichwiarskich oprocentowań będą ogromnym obciążeniem dla ich pt . biorców) - Basia
link this post Dodano w 13.02.2009
Witam Szanownych Panstwa!
Musze przyznac, ze inicjatywa godna zainteresowania, a nawet wiecej - zaangazowania.
Realia jakie sa wszyscy wiemy. Na poczatku bylo pieknie, ale to trwalo tylko chwilke. Tragicznie nie jest i nie ma co panikowac (Ci co przewalutowali np) ale wazne, ze dzieki tej akcji jest duza szansa na poprawe naszej sytuacji. W obliczu nadchodzacej dyrektywy KNF gra jest warta przyslowiowej swieczki.
Ja mam maly kredycik w tej walucie, ale jak kazdy kredytobiorca chcialbym splacac ten dlug mniej "agresywnie" jesli to mozliwe.
Jest nas bardzo duzo. W ilosci tkwi sekret powodzenia tej akcji.

Przepraszam za brak polskiej czcionki, ale na moim PC mam obcojezycznego M$ofta.
Keep up the good work!

The author has edited this post (w 13.02.2009)
link this post Dodano w 14.02.2009
Czy byly juz prowadzone rozmowy 'z bankami'? Ew ktorymi i jakie sa rezultaty??Jakby na to nie patrzec chcemy im odebrac chleb. Na wsparcie z ich strony raczej ciezko liczyc. Bardziej liczylbym na poparcie i pomoc Tuska;)
link this post Dodano w 18.02.2009
Inicjatywa super...zobaczymy czy bedziemy mieli dostateczna sile przebicia.

Rozmawialem z czlowiekiem z expandera przez ktorego zalatwialem kredyt (super koles i zna sie na rzeczy) on stwierdzil i potwierdzil to co czytalem ze pewnie po wakacjach opcja splaty poprzez konto walutowe badz nawet w kasie bedzie mozliwa i wymagana.

...zobaczymy ...jak nas franek nie dobije w najblizszych dniach...

...miejmy nadzieje ze strefa euro przyjdzie jak najszybciej, wyplaca fundusze unijne i wreszcie zachodnie grupy zakoncza dojenie glupich polaczkow...eh ...nasza rzeczywistosc jest straszna...:(
link this post Dodano w 19.02.2009
Super inicjatywa tylko co z Tymi, których banki nie mają możliwości założenia konta walutowego w CHF.
Dzwoniłam właśnie do Kredyt Banku i u nich mają takiej opcji.
Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji??
  • Statystyki: 39 Posty | 14582 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

• Szukaj:

• Nazwa serwisu

kupfranki.pl
    inicjatywa społeczna

• Właściciel serwisu

rafal_lyczek