mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

przelew na konto walutowe z prowizją 25 zł

link this post Dodano w 04.11.2009
z tymi opłatami to jest ciekwostka. od początku (styczeń 2007) miałem dwa konta tak jak wy. ponieważ w dniu spłaty 5ty każdego miesiąca Fortis zamykał dzień podwyższając kurs wymiany o 2-3 gr. przekładało się to na straty do 100pln. miesicznie. Analizując tą sytuację zacząłem samodzielnie przewalutowywać fundusze. wyglądało to mniej więcej tak: przelew na PLN a potem po korzystnym kursie 2 do 10 dni przed spłatą. Problem zaczął się kiedy zauważyłem opłaty za prowadzenie konta 15pln/miesiąc!!!! Miła Pani która prowadzi mój kredyt poinformowała mnie, że opłaty wynikają z wykonywania operacji, uwaga, które NIE są związane z kredytem tak więc potraktowali konto PLN jako konto ROR z opłątą15 PLN!!!! Potem skarga, reklamacja - i uznali. Konie końców, musiałem podpisać cyrograf, że z konta nie będą wykonywane żadne "manualne" przelewy. a jedynie automatyczne.
Z tego powodu jak również podniesienia spredu (z 6 do 7.5%) teraz kupuję CHFy w kantorze i wpłacam w kasie. zysk miesięczny ~80pln (mnius ~10pln na jazdę )

Jeżeli macie możliwość kupowania poza Fortisem to róbcie to. Może ktoś się opanuje i obniżą spread do poprzedniego poziomu. Im więcej nas tak zrobi tym bardzie to odczują
  • Statystyki: 21 Posty | 6005 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

• Szukaj:

• Nazwa serwisu

kupfranki.pl
    inicjatywa społeczna

• Właściciel serwisu

rafal_lyczek