mixxt

Zarejestruj się!

Witaj w mixxt!

Ciekawe, czy usuną ten post czyli Kto Za Tym Stoi.

link this post Dodano w 28.02.2009
Janie Kowlaski,
Albo piles wiecej albo nie to co ja, bo nic a nic cie nie rozumiem. Miales jakas konkretna wiadomosc dla nas/
link this post Dodano w 28.02.2009
Pamiętacie scenę z "Rejsu": Koleś śpiewa, że jest sam i jest mu smutno bo nie ma dziewczyny. Na co ktoś roztropnie proponuje: kolegę śpiewaka należy przenieść do sekcji gimnastycznej. Nie będzie sam, a co ważniejsze, nie będzie śpiewał.

W sensie ja też nie zrozumiałem przekazu pieśni pana Jana ale nie wiem, czy mamy na forum sekcję gimnastyczną.
The author has edited this post (w 28.02.2009)
link this post Dodano w 06.03.2009
Nie rozumiem o co chodzi?
Dla mnie jest oczywiste, że tak akcja to rodzaj badania rynku, a czy przed czy po zdobyciu inwestora to mnie guzik obchodzi. Mi zależy na tym żebym mógł taniej spłacać kredyty i jestem też zainteresowany tym aby ew. kupowanie franków odbywało się w sposób bezpieczny i pewny, a zapewnienie tego wymaga aby w ten projekt zaangażowała się poważna instytucja czyli (za przeproszeniem forumowiczów) bank lub inna posiadająca odpowiednie środki i uprawnienia firma. Nie zamierzam przecież kupować franków na allegro.
Jeśli nie znajdzie się inwestor strategiczny, który skonsumuje tę incjatywę to i tak możliwość wymiany doświadczeń w zmaganiach z bankami jest wartością wystarczającą dla mnie abym się cieszył z powstania tego projektu.
link this post Dodano w 05.11.2011

Po wejściu ustawy o krajowych instytucjach płatniczych, Pan Rafał może teraz tylko pomarzyć o otwieraniu kolejnego kantoru internetowego.

Trzymałem za niego kciuki, gdy obiecywał, że serwis ruszy we wrześniu.. szkoda, że na obietnicach się skończyło.. Ustawa weszła w życie 24.10.2011 i nadzór tylko czeka na informację, że platforma wystartowała Jeśli teraz ruszy z biznesem bez uzyskania odpowiedniej licencji, to złamie polskie prawo w tym aspekcie.

Z drugiej strony, jeśli nie potrafił odpalić platformy walutowej od 2009 roku, a w ciągu ostatnich kilku miesięcy powstało kilka prężnie rozwijających się serwisów, to może niech już lepiej tego nie kończy i zajmie się czymś innym, bo wyjdzie na tym jak Zabłocki na mydle.

Inicjatywa szczytna, ale jak to zwykle w Polsce bywa.. gorzej z realizacją..

Pozdrawiam,

Tomek

link this post Dodano w 28.02.2015

Wszystko fajnie,inicjatywa dobra ,społeczna,poruszyła temat i ludzi mających kredyt itd,i

Pomogło ludziom ?

Nie pdoba mi się jedna rzecz.Szybko powstał interes ,kantor, a szczytem jest w tej chwili

fundacja .Niestety moim zdaniem jednoznacznie wskazuje to na chęć zarabiania pieniędzy

przeciwko czemu nic nie mam - naiwnych nie brakuje jak widać. Dam 1000 jeżeli tzw. fundacja

powie o co chodzi ? Pewnie o franki !!!!!!!

• Statystyki: 45 Posty | 5865 Wyświetleń

Logowanie

Nie należysz do tej społeczności?

Alternatywne logowanie

Użyj swojego konta z innego serwisu

Informacje o serwisie

• Szukaj:

• Nazwa serwisu

kupfranki.pl
    inicjatywa społeczna

• Właściciel serwisu

rafal_lyczek